Яуий тиск у камері колеса автомобіля, якщо на поршень насоса площею 12 см2 діє сила 240 Н.


Ответы на вопрос

Отвечает Кобелецкий Саня.
12 см2 = 0,0012 м2 P = F/S Р = 240/0,0012 Р = 200000 Па = 200кПа