З плота масою 200 кг, що пливе озером зі швидкістю 0,4 м/c, у напрямі, протилежному напряму руху

плота, зі швидкістю 2 м/c стрибає хлопець. Маса хлопця 40 кг. Якої швидкості набирає пліт? СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Вагин Александр.
Начальный импульс:
po = (M+m)*V = (200+40)*0,4 = 96 кг/м/с                               (1)

Конечный импульс:
p = - m*v +M*U = -50*2 + 200*U = 200*U - 100  кг/м/с      (2)

Приравняем (2) и (1)
200*U - 100 = 96
200*U = 196
U = 196 / 200 = 0,48 м/с