3 плота масою 300 кг, що пливе озером зі швидкістю 0,6 м/с, у напрямі, протилежному напряму руху

плота, зі швидкістю 3 м/с стрибає хлопець. Маса хлопця 50 кг. Якої швидкості набирає пліт? Буду вдячна за повний розв'язок, дам 75 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорович Алина.

(маса плота) * (швидкість плота перед стрибком) + (маса хлопця) * (швидкість хлопця перед стрибком) = (маса плота) * (швидкість плота після стрибка) + (маса хлопця) * (швидкість хлопця після стрибка)

Підставляючи відповідні значення, ми отримуємо:

300 кг * 0,6 м/с + 50 кг * (-3 м/с) = 300 кг * V2 + 50 кг * V2

180 кг·м/с - 150 кг·м/с = 350 кг·V2

30 кг·м/с = 350 кг·V2

V2 = 30 кг·м/с / 350 кг

V2 ≈ 0,0857 м/с

Отже, після того, як хлопець стрибнув, пліт набирає швидкість близько 0,0857 м/с.