фотосинтез у зелених листках тканин інтенсивного відбувається під час поглинання червоного світла з

довжиною хвилі 680 нм. обчисліть енергію відповідних фотонів

Ответы на вопрос

Отвечает Суняйкин Илья.
C=λv        v=с/λ≈44*10¹³ Гц

E=hv=6.6*10⁻³⁴*44*10¹³=29*10⁻²⁰  Дж