На літак у вертикальному напрямі діють сили тажіння 550 кН і підіймальна сила 555 кН, а в

горизонтальному сила тяги 162 кН і сила опору 150 кН. Визначити величину і напрям рівнодійної цих сил.

Ответы на вопрос

Отвечает Абузяров Ильгиз.
Fy=555-550=5kN, Fx=162-150=12kN, R=√(12²+5²)=13kN, 12/13=cos(a), a=arccos(12/13)= 0.39 рад