Коли в кастрюлі, в якій налито чашку холодної води, долили чашку гарячої, встановилася температура

40 C , а коли долили ще одну чашку, встановилась температура 50 C. Які температури холодної і гарячої води?

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Алёна.

Q1=cm(t-t1) - t - 40°C; t1 - темпер. холодн.воды

Q2=cm(t2-t) - t2 - темпер. гор. воды

Q1=Q2; cm(t-t1)=cm(t2-t)

40-t1=t2-40; t1=80-t2


Второй долив:

2сm(50-40)=cm(t2-50)

20=t2-50; t2=70°C; t1=80-70=10°C


Ответ: 10°C; 70°C.