Легковий автомобіль потягом першої секунди руху пройшов шлях 2,5 м,протягом другої- 7м З якою

середньою швидкістю рухався атомобіль протягом цих двох секунд?

Ответы на вопрос

Отвечает Костюхін Богдан.

S1=2,5 м; t1=1 c

S2=7 м; t2=1 c

Vcp=(S1+S2)/(t1+t2)=(2,5+7)/2=9,5/2=4,75 м/с - это ответ.