Тіло вільно падало 10 с. Визначити висоту,кінчеву швидкіст падіння ,шлях,пройдений за останню

секунду падіння і швидкість тіла на середині висоти

Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.
H = gt^2 \ 2
h = 10 * 100 \ 2 = 500 ( м )
v = gt
v = 10 * 10 = 100 ( м\с )

при h' = 250 м
t = √(2h' \ g)
t = √(2 * 250 \ 10) ≈ 7 ( с )
v = gt
v = 10 * 7 = 70 ( м\с )