Куля масою 24г, яка летить зі швидкістю 400м/с, попадає у земляний вал і застрягає в ньому,

пройшовши в середині до зупинки 0,5м. Визначити силу опору її руху. СРОЧНО НУЖНО РЕШИТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Бавыкина Ангелина.
A = Eк = mv^2 \ 2
Ек = 0,024 * 400^2 \ 2 = 1920 Дж
А = Fs
F = A \ s
F = 1920 \ 0,5 = 3840 Н
Отвечает Венц Денис.

E=mv²/2=0,024•160000/2=1920 (Дж)

E=A=Fs.      F=A/s=1920/0,5 = 3800 (Н)