Два електричні заряди 4,5 нКл та 2 нКл знаходяться в повітрі на відстані 3 см один від одного. З

якою силою вони взаємодіють мід собою?

Ответы на вопрос

Отвечает Малюков Артём.

Дано:

q1=4,5*10³ Кл

q2=2*10³ Кл

r=0,03 м

Найти:

F-?

Сила Кулона:

F=k * l q1 l * l q2 l \r²

F=9*10^9*4,5*10³*2*10³\0,03²=9*10^19 Н