Активність препарату 1,4 мБк Скільки розпадів ядер за хвилину відбувається в препараті?


Ответы на вопрос

Отвечает Щербак Саша.

Дано: t=60c

A= 0,0014Бк

N=?

Розв'язання

N = A*t

N = 0,0014*60=0,084 — кількість розпадів.