ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!скільки розпадів дер за хвилину відбувається препарараті, активність якого

2,8 мБк?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чхебелия Лана.
  • Ответ:

Значить за секунду відбувається в середньому 2.8 * 10 ^ (- 3) розпаду, а в хвилину:

60 * 2.8 * 10 ^ (- 3) = 168 * 10 ^ (- 3) = 0.168

  • Объяснение:

Будь ласка. =)