Помогите решить задачу, срочно!!! в латунный калориметр массою 128 г, що містить 240 г води при

t=8,4° занурено металеве тіло m=192г нагріте до 100°.У процесі теплообміну в калориметрі встановлюється кінцева t=21,5°, визначити питому теплоємність металевого тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаур Андрей.

Qпол=Qотд
cвmв(t-tв)+ckmk(t-tв)=сцmц(tц-t)
ck=380дж\кгС-табличная величина
сц=(свmв+ckmk)(t-tв)/mц(tц-t)=(4200*0.24+380*0.128)(10-8.5)/0.146*(100-10)=120дж/кгС