На відстані 4 см від заряду напруженість електричного поля становить 800 н\кл. Знайти значення

заряду?

Ответы на вопрос

Отвечает Рукавишников Рома.

Ответ:

Объяснение:

E=k*q/r^2  q=E*r^2/k=800*(4*10^-2)^2/9*10^9=1,42*10^-10 Кл

Отвечает Ситдикова Руфина.

.....................