Через який час після посилання ультразвуковий сигнал повернеться з дна моря якщо глибина моря в

даній точці 600м

Ответы на вопрос

Отвечает Демидов Илья.

Швидкість звуку у воді - 1330 м/с

Оскільки звук має повернутися, він пройде шлях удвічі більший за глибину моря.

t = \frac{s}{v}  =  \frac{2 \times 600}{1330}  = 0.9

Відповідь: 0,9 с.

Если будут вопросы - задавайте