При куту падіння 600 , кут заломлення складає 400 . Знайти кут заломлення в цьому середовищі,

якщо світловий пучок спрямувати під кутом падіння 300 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мастерских Дима.

Показатель преломления

n=sinα1/sinβ1=sinα2/sinβ2

sin60°/sin40°=sin30°/sinβ2

√3/(2*0,64)=1/(2*sinβ2)

sinβ2=1/(√3/0,64)=0,64/√3=0,64/1,73≈0,37

arcsin0,37=∠β2=21,72°≈22°  -  это ответ.