При силі струму 2А на ділянці кола здійснена робота 20Дж Визначте напругу якщо час виконання роботи

10с

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Вики.

Ответ:

мощность N=А/t=20/10=2Вт, N=U*I, U=2/2=1 B -ответ