Ділянка кола складається з двох послідовно з'єднаних резисторів. Напруга на першому резисторі 4 В.

Обчисліть напругу на другому резисторі, якщо напруга на ділянці кола 12 В. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонард Полина.

Напряжение на участке цепи при последовательном соединении проводников равно сумме напряжений на каждом проводнике:

      U = U₁ + U₂ + ... + Uₓ

Тогда:

      U₂ = U - U₁ = 12 - 4 = 8 (B)