Генератор з ЕРС 132 В і внутрішнім опором 0,4 Ом дає струм для живлення 50 паралельно з’єднаних

ламп з опором 180 Ом кожна. Визначити величину струму в колі і струм, що проходить через одну лампочку.

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Андрей.

Ответ:

I=33A,  Iл=0.66А

Объяснение:

Находим Rэ=180/50шт=3.6Ом,

Струм у колі I=U/r+Rэ=132/0.4+3.6=33А,

На лампочках буде напруга Uл-I*r=132-(33*0.4)=118.8В,

струм через одну ламп. Iл=118.8/180=0.66А