Відстань 24 км між двома станціями потяг, який рухався рівномірно, подолав за 20 хвилин. З якою

швидкістю рухався потяг? А 120 км/год Б 80 км/год В 72 км/год Г 48 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Танирбергенова Карина.

Відповідь:

В

Пояснення:

U=S/T

S=24 км

T=20 хв=1/3 год

U=24/(1/3)=24*3=72 км/год