Яку силу потрібно прикласти, щоб підняти з води гранітну плиту об'ємом 2,5 м³? Густина граніту -

2600 кг/м³, води - 1000 кг/м³. Даю 30 балів!!! Хеллпп

Ответы на вопрос

Отвечает Розанова Анна.

Ответ:

Объяснение:

mg=F+Fa

F=mg-Fa=ρгVg-ρвgV=Vg(ρг-ρв)=2,5 м³*10м/c^2(2600 кг/м³-1000 кг/м³)=25*1600=40000H