До нерухомого тіла масою 20 кг приклали постійну силу 50 H. Який шлях пройде це тіло за 12 с?

ДОПОМОЖІТЬЬЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ендышев Денис.

Ответ:

216м

Объяснение:

прискорення а = F / m = 3м / с?, шлях при нульовій початковій швидкості S = at² / 2 = 3 * 12² / 2 = 216 м

Ця задача подібна до цієї просто інші цифри на основі цієї напиши цю