Помогите пожалуйста Физика 7 класс Тиск води на дні Мертвого моря становить 4,2 МПа . Яка глибина

моря у місті вимірювання тиску , якщо середня густина води у ньому 1200 кг/м кубічних

Ответы на вопрос

Отвечает Вадзишвили Леона.

Ответ:

4.2МПа=4200000Па

h=p/gp=4200000/1200*10=350(м)

Объяснение: