Визначити електричний заряд, що пройшов через поперечний переріз дроту опором R=3Ом при

рівномірному наростанні напруги на кінцях провідника від U1=2В до U2=4В на протязі t=20 с

Ответы на вопрос

Отвечает Вольхина Арина.

Ответ:

разность потенциалов (напряжение) U=U2-U1= 2B, значит ток I=U/R=2/3 A, а заряд q=I*t=2/3*20=1/30 Кл