під дією сили 20 Н брусок рухається по поверхні столу зі сталою швидкістю 6 см/ с. Яку роботу

виконує сила за 5 с

Ответы на вопрос

Отвечает Валецкий Евгений.

Ответ:6дж

Объяснение:s=t*v=5*6=30cm=0.3m

A=F*S=20*0.3=6