Яка кінетична енергія частинки метеорита, якщо її маса становить 14 г, і до атмосфери Землі вона

влітає зі швидкістю 61 км/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Аямангали Аян.

Дано:

m=14г              Eк=(m*v^2)\2         Eк=(14г*61км/с)\2=427Дж

v^2=61км/с