Яка виштовхувальна сила діє у гасі на повністю занурену металеву деталь об'ємом 0,65 м3 ? Густина

гасу 800 кг/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Настя.

Ответ:

Объяснение:

V=0, 65 м³

р=800 кг/м³

Знайти: Fв-?

Fв=рgV=800×10×0,65=5200 H.

В-дь: Fв=5200 Н