Яка виштовхувальна сила діє у гасі на повністю занурену металеву деталь об'ємом 0,01 м3? Густина

гасу 800 кг/ м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Хартов Борис.
Дано:
V=0, 01 м³
р=800 кг/м³
Знайти: Fв-?
Fв=рgV=800×10×0,01=80 H.
В-дь: Fв=80 Н