Яка виштовхувальна сила сила діє на шас на повністю занурену металеву деталь об'ємом 0.05м2

?Густина гасу 800 кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Пичугин Антон.

Дано:

V = 0.05 м³

ρ = 800 кг/м³

Fв - ?

Розв'язання:

Fв = ρ × g × V

Fв = 800 × 10 × 0.05 = 400 Н

Відповідь: 400 Н.