На реакцію з сульфатною кислотою використали калій гідроксид масою 14 г. Яка маса солі утворилася?


Ответы на вопрос

Отвечает Жданова Вероника.

Відповідь: 21.75 г

Дано:

m(KOH) = 14 г

H2SO4

Знайти: m(K2SO4)-?

Розв'язання:

 14 г                        х г

2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O

2*56=112г               174 г

\frac{14}{112}  =  \frac{x}{174}

m(K2SO4) = \frac{14*174}{112}  = 21.75 г