У провіднику, до кінців якого прикладено напругу 12 В, сила струму 20 мА.. Визначте опір провідника.


Ответы на вопрос

Отвечает Muslimov Galimzhan.

Ответ:

U=12 В

I=20*10^-3 A=0,02 A

R-?

R=U/I

R=12/0,02=600 Ом

Ответ :R=600 Ом