Вкажіть ККД важеля, за допомогою якого виконано корисну роботу 80 Дж. Повна робота при цьому

становить 100 Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Раковиненко Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Ап=80 Дж    Аз=100 Дж    КПД=?

кпд=Ап/Аз=80/100=0,8   (80%)