ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА(З ДАНО БУДЬ ЛАСКА) Укажіть ККД важеля , за допомогою якого виконано корисну

роботу 80 Дж. Повна робота при цьому становить 100Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Куспек Саят.

Відповідь: 80%

Пояснення:

Ак= 80 Дж

Ап= 100 Дж

___________

η - ?

η=(Ак/Ап)·100%=(80/100)·100%= 80%