За допомогою важеля, ККД якого 80%, піднімають вантаж масою 10 кг, прикріплений до одного з плеч,

на висоту 10 см. Яку силу прикладено до іншого плеча важеля, якщо воно опустилося на відстань 0,5 м? Уважайте g = 10 Н/кг, відповідь подайте в ньютонах.

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Аделина.

Ответ:

F=25H

Объяснение:

ККД=80%

m=10kg

h1=10cm=0.1m

h2=0.5m

________________

ККД=(Ak/Ap)*100%; Ak=mgh=10*10*0.1=10 Дж

Ap=Ak*100/ККД=10*100/80=12,5 Дж

Ap=F*h2;  F=Ap/h2=12.5/0.5=25H