Яку кінетичну массу має сталева кулька 100 г, що рухається зі швидкістю 25м/с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m=100г=0,1 кг

v=25 м/c

Wk- ?

Wk=(m*v*v)/2

Wk=0,1*25*25/2=31,25