Тіло що коливається, здійснило рух від крайнього лівого положення до крайнього правого положення.

Виразіть шлях, пройдений ним, через амплітуду коливань.

Ответы на вопрос

Отвечает Овчаренко Маргарита.

Ответ:

S=A+A=2*A

Объяснение:

Смотри рисунок

===================