помогите пожалуста))!!! Визначте енергію магнітного поля котушки, у якій при струмі 7,5 А магнітний

потік дорівнює 2,3 10-3 Вб. Кількість витків в котушці 120. Як зміниться енергія поля, якщо сила струму збільшиться вдвічі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Strebanyov Daniil.

Ответ:

Дано n=120витков, Ф=2.3е-3 Вб, I=7.5A.

W=?

W=nФI/2= 120*2.3е-3*7.5/2=1035 Дж

2 вопрос: увеличится вдвое