Яку роботу виконало магнітне поле переместивши провідник довжиною 1 метр на 15 метрів якщоіндукція

поля 50 мілі тесел ,сила струму 200 м.ампер​

Ответы на вопрос

Отвечает Штукина Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 1 м

S = 15 м

B = 50 мТл = 50·10⁻³ Тл

I = 200 мА = 200·10⁻³ А

________________

A - ?

Сила Ампера:

F = B·I·L = 50·10⁻³·200·10⁻³·1 = 0,010 Н

Работа:

A = F·S = 0,010·15 = 0,150 Дж     или   150 мДж