Визначити ЕРС джерела струму, якщо його внутрішня напруга 0,05 В, а падіння напруги на зовнішній

ділянці кола 1,45 В

Ответы на вопрос

Отвечает Шулепова Ксения.

Ответ:

1.5 B

Объяснение:

U1=0.05 B    U2=1.45 B     E=?

===

E=I*(R+r)=I*R+I*r=U1+U2=0.05+1.45=1.5 B

==========================