Е.р.с. джерела електричної енергії 24 В, внутрішній опір 1 Ом. Сила струму в колі 3 А. Знайти

зовнішній опір кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Коробкина Дарья.

Ответ:

R=E/I-1=24/3-1=7 Om

Объяснение: