автомобіль за перші 10 хв проїхав 900 м. Який шлях він проїде за 0.5 год, рухаючись з тією ж

швидкістю.

Ответы на вопрос

Отвечает Трубникова Маша.

Ответ:

S_{2} = 2,7 км

Объяснение:

Дано:

t_{1} = 10 хв = \dfrac{1}{6} год

t_{2} = 0,5 год

S_{1} = 900 м = 0,9 км

Знайти:

S_{2} - ?

-----------------------------------

Розв'язання:

S = vt \Longrightarrow v = \dfrac{S}{t}

v_{1} = \dfrac{S_{1}}{t_{1}}

S_{2} = v_{1} \cdot t_{2} = \dfrac{S_{1}t_{2}}{t_{1}}

S_{2} = (0,9 км * 0,5 год) / \dfrac{1}{6} год = 2,7 км

Відповідь: S_{2} = 2,7 км.