Визначити кінетичну енергію електрона, що рухається по коловій орбіті радіусом 2 см, в

однорідному магнітному полі з індукцією 1 Тл.

Ответы на вопрос

Отвечает Никонорова Елизавета.

Ответ:

5,63*10^{-12} Дж

Объяснение:

B=1 Тл

R=0,02 м

q=-1,6*10^{-19} Кл

m=9,1*10^{-31} кг

Частица движется по окружности, значит центробежная сила равна силе Лоренца.

Fц=Fл;

\frac{mv^2} {R} =qvB;\\mv=qBR;\\v=\frac{qBR}{m};\\E_{k} =\frac{mv^2}{2} ;\\ E_{k} =\frac{(qBR)^2}{2m} ;\\E_{k} =\frac{(1,6*10^{-19}*1*0,02)^2}{2*9,1*10^{-31}} ;\\\\E_{k} =5,63*10^{-12}

Eк=5,63*10^{-12} Дж

Вроде так как-то, но с точки зрения физики это бред.