Визначте частоту обертання колеса автомобіля який проїхав 10 км, за 10 хв. Діаметр колеса 25 см.

СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамадеев Данил.

Ответ:

Объяснение:

S = 10 км = 1000 м

t = 10 мин = 600 c

D = 25 см = 0,25 м

________________

ν - ?

Из формулы:

V = 2π·R / T   или:

V = π·D·ν

Частота:

ν = V / (π·D)

Но:

V = S/t

тогда:

ν = S / (π·D·t)

ν = 10 000 / (3,14·0,25·600) ≈ 21 Гц