Індуктивність котушки із залізним осердям 25 Гн. Визначити ЕРС самоіндукції у момент розмикання

кола, якщо швидкість зміни сили струму в ній 100 А/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Георгий Георгий.

Відповідь:   ξ=2,5кВ

Пояснення:

ξ-?                                            ξ=L·ΔI/Δt

L=25Гн

ΔI/Δt=100A/c                            ξ=25·100=2500В=2,5кВ