Протягом 0,4 хв маятник здійснює 120 коливань. Чому дорівнює період та частота коливань?​


Ответы на вопрос

Отвечает Драгун Анна.

Ответ:

t = 0,4 хв = 24с T= t/N ( з означення періоду)

N = 120 T= 24с/120=1/5=0,2 (с)

____________ V= N/t (з означення част.)

T - ? V = 120/24 = 5 (Гц)

V- ?

Відповідь: 0,2с ; 5 Гц