Гвинт двигуна літака за 2 хв робить 10000 обертів. Знайти період та частоту обертань гвинта.


Ответы на вопрос

Отвечает Швинько Елизавета.

Ответ:

T=t/n=60/1000=0,06мс

n=N/t=1000/60=60000об/хв