кут падіння світлового променя на межу поділу двох середовищ 45°,а кут заломлення 30°. Визначте

швидкість поширення світла у другому середовищі якщо перше середовище повітря.швидкість світла у повітрі вважати рівною 3•10⁸м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Бердигали Нұрасыл.

Ответ:

2,12•10^8 м/с

Объяснение:


Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

α=45°

sin 45° = 0,7

β=30°

sin 30° = 0,5

n-?,υ-?

n = sinα/sinβ = 0,7/0,5 = 1,4

υ = c/n = 3•10⁸м/с​ / 1,4 = 214 285 714,28 м/с​

Объяснение: