ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЕ! Під час згоряння пального у тепловому двигуні, потужність якого 1,2 квт, за 30

хв виділилась енергія 10,8 мдж. Визначте ККД цього теплового двигуна.

Ответы на вопрос

Отвечает Дзусова Эльвира.
Pзатраченная=Q/t=10800000/1800=6000Вт=6кВт
Кпд=Pполезная/Pзатраченная=1,2/6=20%