знайти релятивістський імпульс протона, що рухається зі швидкістю 0,8с. Маса спокою протона

1,67×10^-27​

Ответы на вопрос

Отвечает Стукалов Никита.

Ответ:

Объяснение:

дано mo=1,67*10^-27 кг

V=0,8*C

С=3*10^8 м/с

P- ?

P= mo*V/√1-V^2/C^2=1.67*10^-17*3*10^8*0,8/√1-0,64=6,68*10^-9 кг*м/с