Знайти масу кисню, який знаходиться в балоні об’ємом 10 л і за температури –13 °С і чинить тиск 9

МПа.

Ответы на вопрос

Отвечает Акылбеков Меирлан.

Ответ:

Объяснение:використовуючи формулу Менделєєва-Клапейрона

pV=mRT/M

m = pVM/RT = 9*10^6 * 10^-2 * 16*10^-3 / 8.31 * 260 = 0.667 кг = 667 г